NABOŻEŃSTWA

 

W każdą niedzielę o godz. 10:00 spotykamy się na wspólnym nabożeństwie, podczas którego z wielką radością śpiewamy żywe i płynące z serca pieśni dla Boga. Modlimy się i dziękujemy Bogu za każdy nowy dzień. Dziękujemy za dar życia oraz za to co Bóg dla nas zrobił w Jezusie Chrystusie. Nasze nabożeństwa nie mogłyby odbyć się bez nauczania Słowa Bożego (Pismo Św.), które wskazuje nam jak należy żyć oraz czego Bóg oczekuje od swojego stworzenia.

 

Po każdym nabożeństwie mamy okazję, by lepiej się poznać. Spędzamy czas przy kawie i herbacie. Kościół to ludzie potrzebujący wzajemnej relacji.

Uwielbianie

 

To czas, w którym śpiewamy radosne pieśni oraz dziękujemy Bogu. Między pieśniami mamy możliwość wyrażenia swojej wdzięczności w indywidualnych głośnych modlitwach. Wszystko co mamy, zawdzięczamy Jezusowi, cieszymy się Jego błogosławieństwem i miłością.

 

Kazanie

 

Jest to kluczowa część każdego nabożeństwa. To nic innego jak rozważanie Biblii (Piśmie Św.) Podczas kazania głoszący dzieli się przemyśleniami, wiedzą i zachętą. Kazania przybierają różne formy. Staramy się by były ciekawe, inspirujące, które z łatwością można wprowadzić w codzienne życie. Używamy do tego prezentacji multimedialnych, przykładów z życia, ciekawych historii oraz krótkich filmików.

 

ELEMENTY NABOŻEŃSTWA

 

© 2015 by Hiro. Proudly created with Wix.com

KOŚCIÓŁ - SPOŁECZNOŚĆ - CHRZEŚCIJAŃSTWO - WIARA - NADZIEJA - NOWE ŻYCIE - POJEDNANIE - MIŁOŚĆ

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now