Pojednanie z Bogiem

 

Zostałeś stworzony by poznać Boga osobiście, aby mieć z Nim relację, przez Jego Syna, Jezusa Chrystusa. Jak można rozpocząć relację z Bogiem?

Krok 1. Zdaj sobie sprawę, że jesteś grzesznikiem

 

Nie ważne jak dobre życie prowadzisz, jak bardzo starasz się czynić dobro. Prędzej czy później polegniesz. To dlatego, że wszyscy jesteśmy grzesznikami. Biblia mówi: "Nikt nie jest sprawiedliwy, nie ma ani jednego." Nie możemy stać się sprawiedliwi przed Bogiem bez Jezusa Chrystusa.

Krok 2. Uznaj, że Jezus Chrystus umarł na krzyżu za ciebie.

 

Biblia mówi nam, że "Bóg pokazał swoją wielką miłość do nas, wysyłając Chrystus by umarł za nas, gdy byliśmy jeszcze grzesznikami." To jest Dobra Nowina, że ​​Bóg kocha nas tak bardzo, że posłał swego jedynego Syna, aby umarł za nas, kiedy najmniej na to zasługiwaliśmy.

 

Krok 3. Pokutuj za swoje grzechy.

 

Biblia mówi nam: "Nawróćcie się z waszych grzechów i zwróćcie się do Boga, aby grzechy wasze zostały wymazane." Słowo pokutować to nic innego jak żałować. Oznacza również zmianę kierunku naszego życia. Zamiast uciekać od Boga, możemy zwrócić się do Niego.

 

Krok 4. Przyjmij Jezusa Chrystusa do swojego życia.

 

Stawanie się chrześcijaninem to nie tylko wiara w pewne wyznanie lub chodzenie do kościoła. To osobista znajomość Chrystusa, który chce mieszkać  w twoim życiu i sercu. Jezus powiedział: "Oto stoję u drzwi i pukam, jeśli kto usłyszy mój głos i otwórz, wejdę..." Jeśli chcesz mieć relację z Chrystusem, po prostu pomódl się tą krótką modlitwą i uwierz w Boga w  swoim sercu.

 

Modlitwa

 

Drogi Panie Jezu , wiem, że jestem grzesznikiem . Wierzę, że umarłeś za moje grzechy . Teraz odwracam się od moich grzechów, otwieram drzwi mojego serca i życia. Wyznaję Cię jako mojego osobistego Pana i Zbawiciela . Dziękuję że mnie zbawiłeś . Amen . "

 

© 2015 by Hiro. Proudly created with Wix.com

KOŚCIÓŁ - SPOŁECZNOŚĆ - CHRZEŚCIJAŃSTWO - WIARA - NADZIEJA - NOWE ŻYCIE - POJEDNANIE - MIŁOŚĆ

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now